Обвинувачують двох ковельських лікарів-гінекологів

16.02.2021 о 13:46 · 2 хв читання
Фото ілюстративне

Ковельський міськрайонний суд розпочав розгляд кримінального провадження, в якому обвинуваченими є двоє працівників пологового будинку Ковельського МТМО – лікарка акушер-гінеколог вищої категорії Тетяна Пташник, яка свого часу очолювала цей медичний заклад, та лікар акушер-гінеколог ургентної гінекологічної допомоги Сергій Наумчик.

Обох медиків обвинувачують у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 140 КК України (Неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником, якщо воно спричинило тяжкі наслідки неповнолітньому), що карається обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до трьох років, з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Потерпілою стороною у кримінальній справі є Іван та Яна С.

24 вересня 2020 року старшим слідчим Ковельського відділу поліції було складено обвинувальний акт щодо обвинувачених, який тоді ж був затверджений прокурором місцевої прокуратури. 30 вересня обвинувальний акт надійшов до Ковельського міськрайсуду.

У підготовчому судовому засіданні 12 лютого 2021 року прокурор Олександр Омельчук просив зробити закритий розгляд справи. Інші учасники судового засідання, кожен зокрема, не заперечили.

Лікарів захищає ковельський адвокат, колишній прокурор Старовижівського району Юрій Хомич.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Ірини Логвинюк ухвалив розглядати кримінальне провадження у закритому судовому засіданні, яке призначене на 22 лютого.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. І тут пташники “засвітились” . В Камені один Пташник копає піщані кар’єри на орендованій землі і продає пісок Потім прикидується дурником , що цей пісок в нього “вкрали невідомі”

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X