На Ковельщині зводять нову амбулаторію

Триває будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Уховецьк Ковельського району, яке розпочалося у 2019 році.

Про це інформує на своєму сайті Колодяжненська громада.

Роботи виконує товариство з обмеженою відповідальністю «Луцьккомунбуд» за рахунок коштів субвенції з державного бюджету.

Як вже повідомляла редакція Ковель media, до переліку інвестиційних проєктів у рамках реалізації заходів, спрямованих на розвиток системи охорони здоров’я в сільській місцевості, що будуть фінансуватись за рахунок вищезазначеної субвенції, включено 6 об’єктів будівництва у Ковельському районі.

Загальна кошторисна вартість нового будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Уховецьк становить 9 691,614 тис. грн. У 2019 році освоєно 1168 тис. грн коштів субвенції та 309 тис. грн із місцевого бюджету. В 2020 році передбачено 6 640,554 тис. грн коштів субвенції та 5 5,541 тис. грн із сільського бюджету.

Станом на 30 червня 2020 року було профінансовано робіт за рахунок коштів субвенції на суму 1 900 тис. грн, за рахунок коштів місцевого бюджету фінансування не здійснювали.

Фото із сайту Колодяжненської громади


Вам може бути цікаво

Будівництво усіх амбулаторій завершать до кінця року

На Ковельщині ремонтують амбулаторію

На розвиток сільської медицини Ковельщини піде 32,4 млн. грн.

На Ковельщині облаштовують водойму

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.