На Ковельщину приїздила народна артистка України Ада Роговцева

08.12.2022 14:44

Учора, 7  грудня, на Ковельщині відбувся літературний вечір «Стежками Лесі Українки» з народною артисткою України, видатною актрисою та громадською діячкою Адою Роговцевою та її донькою Катериною Степанковою, українською акторкою та режисером. Незабутня тепла зустріч пройшла у Білому будинку Косачів Колодяжненського літературно-меморіального музею Лесі Українки.

Про це повідомляє Ковельська районна військова адміністрація.

Ада Роговцева все своє життя присвятила українському театру та кіно. Це людина-легенда з нелегкою долею та сильною патріотичною позицією.

На літературному вечорі Ада Миколаївна поділилася спогадами ролей героїнь із творів Лесі Українки, а також продемонструвала архівні відео з вистав та кінофільмів за своєї участі. Ще разом з донькою Катериною декламували поезії Лесі Українки.

Незабутня тепла зустріч була змістовною, насичена тонким гумором, сокровенними історіями, дружбою та вірою у щасливе майбутнє українського народу. Українська артистка порадила присутнім не втрачати надії і допомагати українським захисникам, щоб пришвидшити перемогу.

Зустріч із такими вольовими та сильними людьми надихає, мотивує та вселяє неабияку віру у власні сили. За кожною фразою Ади Роговцевої стоїть колосальний досвід, мудрість, перевірена роками і випробуваннями, та справжня любов до життя та України.

Фото Ковельської районної військової адміністрації

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *