На Одещині депутати ледь не влаштували бійку з ковельчанином

16.12.2020 10:47

У місті Саврань Одеської області під час другої сесії міської ради депутати ледь не влаштували бійку з ковельчанином Сергієм Здомищуком, який приїхав розповідати про незаконність місцевого кар’єру.

Про це повідомляє інформаційний портал «СтопКор» з посиланням на відео, яке було опубліковано у Фейсбуці на сторінці спілки міста Саврань.

Сергій Здомищук назвався головою громадської організації «Держава майбутнього». Мовляв, приїхав на сесію міської ради для того, щоб поговорити про незаконність використання місцевого кар’єру для видобування граніту та закликав депутатів запросити науковців із Києва для проведення експертизи, але одразу після згадування кар’єру обранці громади почали кричати та погрожувати ковельчанину, не давши йому закінчити свій виступ.

Я дуже вас прошу зробити аналіз, щоб фахівці з Києва дізналися, чи несе він (кар’єр – ред.) небезпеку для людей! Якщо ви будете продовжувати так все робити, то регіон не буде будуватися, не буде інвестицій. У вас тут повна розруха!

– заявив Сергій Здомищук

Водночас на відео можна побачити, що деякі депутати почали простягати руки до ковельчанина, який у цей час виступав.

Як відомо, ковельчанин Сергій Здомищук уже мав проблеми із законом. Влітку цього року його судили за п’яне хуліганство та керування автомобілем в стані алкогольного сп’яніння, у вересні – за злісний опір працівникам поліції.

Публікація за темою: Ковельчанину оголосили вирок за п’яну шарпанину з поліцією

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.