На поточний ремонт та утримання доріг взимку в Ковелі виділяють 13,2 млн грн

31.10.2022 10:14
Фото ілюстративне

На останній сесії Ковельської міської ради депутати внесли зміни до бюджету територіальної громади на 2022 рік.

Від перевиконання дохідної частини бюджету кошти спрямовуються на вирішення важливих питань, – повідомляє міська рада.

Також здійснюється внутрішній перерозподіл асигнувань управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства. 13 мільйонів 246 тисяч гривень будуть використані на поточний ремонт доріг на вулицях: Будівельній, Анатолія Грищенка, Петра Могили, Грабовського, Василя Стуса та утримання доріг в зимовий період.

Депутати підтримали внесення змін до місцевих Програм:

  • фінансової підтримки та розвитку комунального некомерційного підприємства «Ковельське міськрайонне територіальне медичне об’єднання Ковельської міської ради Волинської області» на 2022-2024 роки;
  • Комплексної місцевої програми захисту населення і територій Ковельської міської територіальної громади від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2021-2025 роки, затвердженої рішенням міської ради від 24.12.2020 року №2/1;
  • соціального захисту окремих категорій мешканців Ковельської територіальної громади на 2022 рік;
  • розвитку парків міста Ковеля на 2022-2024 роки.

На сесії схвалили проєкт рішення, що стосується згоди на безоплатне прийняття з державної власності на баланс виконавчого комітету обладнання, яке дозволить управлінню «Центр надання адміністративних послуг» надавати послуги з видачі посвідчення водія та проводити реєстрацію транспортних засобів.

Затверджено Положення про присвоєння звання «Почесний громадянин міста Ковеля» у новій редакції. У документ внесені певні зміни та доповнення, систематизовано кроки щодо порядку подання матеріалів і роботи комісії з їх розгляду.

Депутати затвердити договір про співпрацю між містами Ковель (Україна) та Шамблі (штат Джорджія, США), який мери міст підписали 24 жовтня 2022 року.

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. От парки (меру дорогущі платани, сакур особисто саджати) то саме нагальне під час війни!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *