На потреби армії передали золото і валюту на мільйон доларів, які були вилучені на митниці

16.03.2022 о 19:04 · 2 хв читання
Фото: ДБР

Слідчі Державного бюро розслідувань вилучили у одного з працівників українського посольства в країні ЄС золотовалютні цінності на суму майже один мільйон доларів США, під час спроби незаконно вивезти їх закордон.

Ці кошти передані до державного бюджету і можуть бути використані на потреби Збройних сил України, – повідомляє сьогодні, 16 березня, Державне бюро розслідувань.

На пункті пропуску «Ягодин» Волинської митниці ще 28 лютого 2021 року слідчі ДБР провели огляд дипломатичного мікроавтобусу, в якому було виявлено та вилучено майже 68 тисяч євро, понад 140 тисяч доларів США, понад 12 кілограмів злотих злитків, ювелірні вироби із золота загальною масою 13,8 кг, а також велику кількість цигарок. Все це працівник посольства намагався вивезти закордон під виглядом дипломатичної пошти.

Публікація за темою: На «Ягодині» затримали працівників посольства, які вивозили золото і валюту

На підставі рішення суду вилучена готівка, ювелірні вироби та золото на суму близько 1 млн доларів США було конфісковано у власність держави.

Представника посольства суд визнав винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 483 МК України та стягнув з нього штраф в розмірі 26,8 млн. грн.

Фото Державного бюро розслідувань

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (3)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X