На Світязі пройшов благодійний триатлон на олімпійській дистанції «Svitiaz Olympic Triathlon 2023»

25.09.2023 о 09:35 · 2 хв читання

На березі мальовничого озера Світязь відбулися благодійні змагання «Svitiaz Olympic Triathlon 2023» на олімпійській дистанції, що в себе включало: плавання – 1,5 км, велоперегони – 40 км, біг – 10 км. Все це переходило з етапу в етап без зупинки, а зміна дисципліни та переодягання відбувалося в так званій «транзитній зоні».

Спортивний захід був організований Федерацією триатлону міста Ковеля. Проведення благодійних змагань з триатлону відбулося за підтримки та сприяння Шацького лісового фахового коледжу імені В. В. Сулька (директор Ігор Жмурко), Шацької селищної ради (голова Сергій Карпук), Шацького національного природного парку (директорка Марія Христецька) та інших.

Участь в урочистій церемонії нагородження переможців естафети триатлону взяли голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак, директор Шацького лісового фахового коледжу імені В. В. Сулька Ігор Жмурко, секретар Шацької селищної ради Богдан Тимошук. Усі переможці та призери змагання нагороджені Почесними грамотами та медалями. В цілому, благодійні змагання Федерації триатлону для учасників й усіх присутніх глядачів були дуже цікавими, захоплюючими. Адже змагалися дуже сильні спортсмени, які вражали своєю підготовкою, навиками та успішними досягненнями із всіх трьох видів спорту.

На завершення спортивного заходу організатори висловили слова вдячності нашим захисникам і всім, хто сприяв, допомагав у проведенні такого масштабного дійства та відзначили представників нагородами й призами. Участь брали також наші воїни, зокрема лучанин Андрій Степасюк вдало стартував у командному заліку на естафеті.

Отже, разом зі змаганнями, що відбулись у селі Уховецьк під назвою «Uho Lake Cross Triathlon», організаторам вдалося зібрати 40 300 гривень. Ці кошти будуть докладені до збору для 100-тої бригади територіальної оборони 54-го батальйону «Аеророзвідки Волині», мета якого – два нічні та один денний «Mavic 3».

В абсолюті серед чоловіків, здобули перемогу:
1) Ігор Поливаний (м.Київ)
2) Osypchuk Oleksandr (м.Київ)
3) Богдан Климович (м.Луцьк)

Жінки розділили п’єдестал в наступних місцях:
1) Лілія Кметь (м.Луцьк)
2) Ольга Сидорчук (м.Ковель)
3) Жанна Бадаліс (м.Дубно)

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X