На Волині понад півсотні ікон знайшли на сміттєзвалищі

04.06.2022 16:00
Фото: ТРК «Аверс»

Біля села Бодячів Ківерцівської громади на сміттєзвалище викинули понад 50 ікон. Образи були акуратно запаковані у пакет. Знахідку виявили люди, які сортують на полігоні відходи. Проте вони не залишили ікони у смітті, а роздавали мешканцям навколишніх сіл.

Охочих забрати святині виявилося чимало, – повідомляють «Волинські новини» з посиланням на сюжет телеканалу «Аверс».

Сміттєзвалище біля Бодячева – несанкціоноване, проте діє вже багато років. Місцеві беруться тут працювати: сортують непотріб, відтак здають макулатуру, метал тощо.

Як розповідають працівники сміттєзвалища, тут можна знайти що завгодно. Бувало таке, що викидали цілі коробки з новеньким одягом, на якому навіть етикетки були. Як не прикро, викидають на смітник навіть ікони.

Пані, яка працює на полігоні й збирає кошти за вивезення сміття, розповіла: лишити святині поміж відходів, не могли. Й зізналась: остання знахідка направду шокувала.

Поруч з іконами у мішках знайшли й духовні книги. Проте усе знайдене роздали місцевим. Частину ікон забрав священник.

Хто викинув на смітник святині – невідомо. До слова, знайдені ікони саморобні й мають доволі гарний вигляд.

Тутешні припускають, що належали ікони віруючій людині. Можливо, дісталися комусь у спадок, а можливо, їх придбали разом із будинком. Нові власники могли вирішити позбутися ікон у такий нехитрий спосіб.

Проте, згідно з християнськими законами, ікони в жодному разі не можна нищити чи викидати, навіть якщо вони пошкоджені. Такі вчинки вважаються великим гріхом.

Поділитися:

Коментарі

 1. То московські попи викинули Божі ікони і повісили ікони чортів і на них моляться.

 2. То були циганські ікони .Такими цигани торгують на базарі в Ковелі.Не варто у циган купувати щось духовне -душу заберуть.Тим більше що освячував піп УПЦ МП як кажуть самі цигани.

  1. Придурку! Бог один! А хто освячував, це не важливо, не читав він Євангелія або Біблії від диявола, а тільки молитву до Бога. А все інше, то такі як ти роздмухують ворожнечу, між людьми.

 3. Щось не віриться, що то циганські ікони. Де вони їх стільки набрали і для чого циганам їх викидати, коли вони грошей багато стоять.

 4. Понавозили з Чернівців.На привокзальному ринку при вході циган з чорним писком з того табору кожен день торгує іконами та церковною атрибутикою з розкладного столику,каже що привіз з Почаєва-тобто від московії .Люди перестають купувати цигансько московські ікони.То є гріх.

  1. Ти смердюча хамса більше не маєш що нести. Мабуть у тебе замість рота смердюча клоака. Зазвичай такі як ти зовсім до церкви не ходять.

   1. Розкудахкалась московська курка.Почаєвську Лавру Путін взяв в оренду…Московські попи заробляють кремлю на патрони для вбивства захисників ЗСУ.

    1. На патрони для війни з Україною у Почаївській лаврі заробляють ряжені під монахів фсбшники на наркоті. Бо наша влада це дозволяє.

 5. Як Ви можете таку муть писати про церкву і церковне,бійтесь Бога і кару Його

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.