На вулиці Спортивній хочуть збудувати спортивний комплекс

05.09.2022 14:32

Відвести земельну ділянку для розміщення спортивного комплексу планують на вулиці Спортивній у селі Городилець Ружинського старостинського округу.

Про це йдеться у проєкті рішення Ковельської міської ради, автором якого є начальник відділу земельних ресурсів виконкому Вадим Логвінов.

На сесії депутати мають розглянути питання про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення даної земельної ділянки, орієнтовною площею 0,3100 га.

Ще до приєднання Городильця до міської територіальної громади було рішення Ружинської сільської ради від 30 березня 2018 року про затвердження проєкту детального планування тертиторії в районі вулиць Ковельська, Лісова, Військова, Молодіжна, Спортивна, Сонячна в селі Городилець. Про відведення землі під спортивний комплекс також написав у службовій записці від 16 серпня 2022 року староста Ружинського старостинського округу Ігор Корнійчук.

Замовником землевпорядної документації має виступити відділ земельних ресурсів виконавчого комітету, а управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства профінансує роботи з виготовлення документації та інші платежі, необхідні для реєстрації земельної ділянки.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.