На вулицях Ковеля винищують дерева

15.02.2020 15:00

У Ковелі діями чиновників були пошкоджені десятки дерев.

Багато начальства змінилося в Ковелі за повоєнний період. Різні люди, по-різному працювали і залишили різний слід в народній пам’яті. Старожили розповідають, що вже в 50-ті роки якийсь секретар Ковельського міськкому КПУ Данилевич організував масову посадку дерев на вулицях Ковеля і в центрі розбив парк. З часом Ковель перетворився в зелене місто.

Ми й досі згадуємо багатогранну роботу на благо міста покійного Євгена Івановича Поліщука. А як не згадати Ярослава Івановича Шевчука: парк Шевченка над річкою, фонтан і бруківка в центрі. Важко перерахувати все.

Деякі міські голови не залишили по собі майже ніяких слідів. Хлопці працювали на себе і багато думали про приватизацію. Не дуже відставали керівники державних підприємств і чиновники. Активність суспільства і курс центральної влади на боротьбу з корупцією сьогодні підштовхують місцеву владу трохи до роботи. В багатьох кварталах появилися навіть бруковані доріжки. Багато чого можна було б зробити, коли б не розкрадалися кошти.

Як не дивно, але Олег Кіндер затримався аж два терміни і за цей час встиг заподіяти місту чималої шкоди, перепсувавши більшу частину зелених насаджень. Прийдіть до міської ради. В усіх ялин пошкоджені верхи. Садили не чиновники і не міські служби, а просто громадяни. Зіпсували чиновники.

З цього приводу я неодноразово звертався, а в грудні 2014 року і в правоохоронні органи. На вулицях міста діями чиновників були пошкоджені десятки дерев, а сума збитків перевищувала 62 тисячі гривень. Про людське око навіть порушили якусь справу. Правда, справа згасла, а на днях я бачив засохлі дерева під вікном слідчої поліції, яка запевняла нас, що дерева не всохнуть. Не можна чекати справедливості від наших правоохоронних органів, які чекають від влади великої милості і благодаті у вигляді незаконних квартир чи інших подачок.

За часи Незалежності України у Ковелі дуже мало посаджено дерев. Не владці, а руйнівники! Тільки подивіться на світлини: ось типовий вигляд нашого колись зеленого міста. Дерева над річкою не сподобалися міському голові: сухі, на його думку, краще.

Хочеться сподіватися, що пан Олег доживе свою каденцію без будь-яких рецидивів правопорушень.

Володимир КОСЦЬОВ’ЯТ,
депутат Ковельської міської ради.

Фото Миколи СИЛЮКА,
спецкора волинської газети «Вільна думка».

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.