На «Ягодині» затримали легкомоторний літак з Польщі

01.07.2021 18:20

Працівниками Волинської митниці попереджена спроба незаконного ввезення двомісного пасажирського літака на суму понад 4 мільйони гривень.

Громадянин України в’їхав вантажним автомобілем «МАН» в зону митного поста «Ягодин» з вантажем «легкомоторний літак». До митного контролю згаданим громадянином було подано товаросупровідні документи, відповідно до яких, вартість згаданого товару становила 65 тисяч євро, – повідомляє Волинська митниця.

В процесі повного митного огляду вантажу виникли підозри щодо автентичності документів, поданих до митного контролю. Як результат, було отримано документи від підприємства-відправника, де ціна становила 125 тисяч євро.

Таким чином, керівник фірми отримувача, з приховуванням від митного контролю, намагався незаконно ввезти товар на митну територію України.

Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Працівниками Волинської митниці складено протокол про порушення митних правил, відповідно до якого товар, вартістю понад 4 мільйони гривень, вилучено до рішення суду.

Фото Волинської митниці

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.