«Не до душі, і не до серця»: Степан Івахів прокоментував свої систематичні прогули у Верховній Раді

30.04.2024 о 12:02 · 3 хв читання

Під час важливих голосувань зала Верховної Ради України – напівпорожня. Де ж поділися депутати? Деяких нардепів помічають за кордоном, чиєсь місцеперебування невідоме, а хтось дуже невдало робить вигляд, що в Києві, і постить старі фото. Палиця, Івахів, Шахов, Ковальов – це ще не повний список топ-прогульників серед нардепів.

Журналістка групи антикорупційних та інформаційних проєктів «Bihus.Info» Наталя Лазарович поспілкувалась із депутатами-прогульниками та розпитала в них про систематичну відсутність на робочому місці. У відповідь почула цілий список трешових «відмазок».

Як пояснив свої прогули народний депутат від Ковельщини?

Я людина, яка по житті звикла щось діяти і на щось впливати. А оскільки Верховна Рада зараз перетворилась, чи її перетворили щодо купи на «прийди і нажми кнопку» – воно мені не до душі, і не до серця  

– сказав він

Не до душі, і не до серця – просто ходити на засідання в Раду Степану Івахіву з депутатської групи «За майбутнє». Ця політсила не перший рік лідирує за кількістю нардепів-прогульників. Сам Івахів не був на роботі, судячи з даних голосувань, з серпня 2023 року, та і до повномасштабного вторгнення нардеп був у топі прогульників. А за майже 5 років депутатства він став співініціатором лише 7 законопроєктів, із них аж один став чинним актом. Мабуть, бізнес таки ближчий йому, ніж законотворчість, бо Івахів, як зазначає «Bihus.Info», є співзасновником групи компаній «Континіум», яка контролює мережу автозаправок «WOG».

Ось розмова журналістки з народним депутатом, який не ходить на роботу, – майже повна версія:

– До мене ніхто не звертався, що мій голос є в такій великій необхідності. Якби звичайно сказали, що мій голос потрібний, я би кинувся і приїхав.

– А ви не в Україні знаходитися?

– В Україні. В Луцьку.

– Ага, тобто це ваша принципова позиція – не приїжджати на засідання Верховної Ради?

– Ні, не принципово. Це моя політична відповідальність, але я з нею буду жити, мучитись і з нею помру. Є поняття відповідати за законом, за порушення закону, а політично відповідати, коли люди кажуть, що ти – безвідповідальний депутат. Зараз саме головне питання – війна, перемога.

– А яким чином ви зараз залучені до того, щоб наближати нашу перемогу?

– Як і всі. Звертаються до мене багато різних військових, організацій по допомогу ту чи іншу. Десь у мене за спиною є бізнес, я звертаюся до бізнесу. Вони допомагають.

– І продовжуєте займатися власним бізнесом зараз, чи ні?

– Я, як депутат, не можу займатися власним бізнесом. Сиджу з дитиною своєю, вихованням дитини займаюся і допомагаю армії, як і всі. Я дорослий хлопець, дурака включати не хочу. Як є, так є.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (16)
 1. Яке ж воно бридко, в його голосуванні немає потреби, якого ху…, ти там падло сидиш?,бюджет на тебе витрачають!!!!!!!

 2. Працювати у ВР не цікаво, мале бабло попадає до кишені! Хто за цю нахабу голосує? Може досить?

  1. На секундочку – три скликання підряд. Народ у нас такий, вікна в під’їзді зробили “диво”

 3. То нафіга ти падло туди лізло?
  А як стало “не до кишені”
  То вже і “не до душі, не до серця…”
  Складай мандат і папа…
  Але ж сидить. Чекає…

  1. Це точно,жах,невже і далі за нього проголосують ,не знаю хто…?

 4. Як бюджетникам – немає грошеей на підвищення зарплати з квітня (хоч і обіцяли). А такому бидлові йде депутатська зарплата. Ніколи українці не будуть добре жити в своїй країні, навіть після перемоги над рашистами, доки така бидлота буде при владі. Не один івахів такий.

 5. Та не отримує він мабуть ніякої деп. зарплати, якщо не ходить на роботу, засідання. Перестаньте пургу нести. Його мабуть більше приваблює депутатство, що є недоторканість, якісь питання легше вирішувати, зв”язків побільше.

 6. Хай поверне Ковельський молокозавод! Падло знищило дотла!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X