Неповнолітній їздив по Ковелю без посвідчення водія

08.02.2023 15:12
Фото ілюстративне

Неповнолітній волинянин вчинив відразу два адміністративних правопорушення, керуючи легковим автомобілем «Ford Focus». 

Про це йдеться у постанові Ковельського міськрайонного суду.

Хлопець здійснив зупинку транспортного засобу на перехресті вулиць Сагайдачного і Театральної, чим порушив Правила дорожнього руху. Під час перевірки поліцейськими документів виявилось, що посвідчення водія він не отримував.

Відділом організації несення служби в місті Ковелі Управління патрульної поліції було складено два протоколи, які суд розглядав одночасно. Юного правопорушника належним чином повідомили про розгляд справи, але на виклик до суду він не з’явився. Втім, суддя Тетяна Денисюк визнала його винним.

Зважаючи на вік особи, конкретні обставини вчинення правопорушень, значний розмір штрафу, відсутність у неповнолітнього будь-якого доходу, суд вважає за доцільне застосувати до неповнолітнього захід впливу у виді попередження

– говориться у судовій постанові
Поділитися:

Коментарі

  1. Раз відмазався, не дивлячись на те, що навіть до суду не виявив бажання з’явитись, значить мажор.

  2. “…застосувати до неповнолітнього захід впливу у виді попередження”. А до батьків СЛАБО?
    За шо в них зарплата за 100000грн???

    1. він неповнолітній та скоріше за все йому десь 16-17р, в цьому віці якраз не сплачуються штрафи. це не означає, що можна порушувати закон і робити все, що заманеться, просто якби йому було наприклад 14-15, то штраф платили б батьки, якби було 18, то він сам, а зараз в нього такий вік, коли він не може заплатити штраф і за нього також

  3. Героїчна робота поліції кумедно та й годі. А де ж вони у дворах Ветеранів 2 Театральної 32 Сагайдачного15 там у день пройти майже не можливо. Усі хто на базар економлять платні парковкі порожні, зате у вищеназваних дворах пройти майже не можливо. Чи там слабо?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *