У Ковелі п’яний відвідувач викликав у нічний клуб поліцію

15.08.2021 19:30

На 34-річного мешканця села Колодяжне Ковельського району патрульним поліцейським було складено постанову за фактом неправдивого виклику поліції з накладенням адміністративного стягнення у виді штрафу в розмірі 850 гривень.

Чоловік не погодився з цим і оскаржив постанову в суді.

За його словами, 20 червня 2021 року о 03 год. 16 хв. він з дружиною та друзями перебував у Ковелі на вулиці Театральній в нічному клубі «Кіно». В якийсь момент до нього підійшов чоловік, як згодом виявилося охоронець розважального закладу, та наказав йому не танцювати на майданчику для танців.

Я запитав, чому саме мені не можна цього робити. Охоронець нічого не відповів та почав силою штурхати, від чого у мене з’явилися синці. Враховуючи агресію відносно себе та шарпанину, я викликав працівників поліції, однак по приїзду поліція не розібралася хто винен та склала на мене протокол

– заявив позивач

Патрульні звинуватили відвідувача у тому, що він повідомив неправдиву інформацію на лінію «102» про те, що йому «зламали руки», хоча в телефонному режимі той повідомив про «заламування рук». Він не заперечував, що під час відпочинку вживав спиртні напої, разом з іншими танцював на сцені клубу. Іншим особам з цих підстав будь-яких зауважень ніхто не робив. Коли телефонував у поліцію, можливо поліцейський невірно зрозумів його повідомлення про заламування рук, а не їх ламання.

Допитана в судовому засіданні свідок повністю підтвердила пояснення позивача, як очевидець цих подій.

Представник відповідача вказав, що постанова винесена поліцейським роти з обслуговування м. Ковель УПП у Волинській області Романом Теребейчиком.

Суддя Ковельського міськрайонного суду В’ячеслав Лесик позов задовольнив повністю, постанову патрульного та штраф в сумі 850 грн. – скасував, провадження у справі про адміністративне правопорушення – закрив, стягнув з Управління патрульної поліції у Волинській області на користь позивача судовий збір в розмірі 454 грн.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.