Нову владу просять відремонтувати аварійний кілометр дороги

11.12.2020 13:25

Лише кілометр аварійної дороги простять відремонтувати мешканці мікрорайону вулиці Черняховського у Ковелі, який стрімко розбудовується. Люди кажуть, що навіть маршрутка, котра сюди курсує, через розбите дорожнє покриття постійно потребує ремонту, а інші перевізники відмовляються від таких рейсів.

Однією із причин незадовільного стану дороги ковельчани називають інтенсивний рух нею великогабаритного транспорту, який в такий спосіб намагається об’їхати центр міста і прилеглі вулиці. А ще – поряд з аварійною ділянкою дороги, на вулиці Відродження, 1 – базується 19-та пожежна частина ДСНС. І її спецмашини не можуть швидко маневрувати до місця виклику.

Люди жаліються, що дорослим тепер стало доволі проблематично діставатися на роботу, а дітям – в заклади освіти, особливо ускладнюється рух в негоду та темну пору року.

Ковельчани неодноразово просили «стару» міську владу впорядкувати, нарешті, покинуту напризволяще чиновникам ділянку дороги, адже вже були проведені ремонти вздовж прилеглої вулиці Відродження, що в мікрорайоні «Сільмаш», і частини вулиці Черняховського. Тепер з колективним зверненням через групу депутатів звертаються до нової влади Ковеля, а передусім – до очільника міста Ігоря Чайки.

На третьому пленарному засіданні першої сесії Ковельської міської ради, яка відбулася 10 грудня, депутатка від «Європейської Солідарності» Світлана Верчук озвучила прохання ковельчан і запропонувала, скориставшись підказкою депутата від «Батьківщини», ексмера Ковеля Олега Кіндера, при плануванні головного кошторису міста – бюджеті на 2021 рік, передбачити кошти на виготовлення проєктно-кошторисної документації для впорядкування аварійної ділянки дороги.

Головуючий поставив на голосування депутатський запит, який підтримали 35 депутатів, лише один (Василь Римарчук) – утримався.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Цей сайт захищений reCAPTCHA і застосовуються Політика конфіденційності та Умови обслуговування Google.