Обласна рада призначила директора Голобського психоневрологічного інтернату

13.07.2023 о 17:12 · 1 хв читання

Обласні депутати погодили призначення директорів Голобського психоневрологічного інтернату та Волинського обласного санаторію «Лісова пісня», які розташовані у Ковельському районі.

Про це стало відомо сьогодні, 13 липня, на пленарному сесійному засіданні Волинської обласної ради, – повідомляють «Волинські новини».

Обранці громади вирішили призначити:

  • Ковальчука Володимира Володимировича на посаду директора Голобського психоневрологічного інтернату строком на три роки.
  • Дибель Руслану Євгенівну – на посаду директора Волинського обласного санаторію «Лісова пісня» на контрактній основі строком на п’ять років.

Як відомо, Руслана Дибель очолює санаторій «Лісова пісня» з березня 2017 року.

Під час конкурсного відбору на заміщення посади директора Голобського чоловічого психоневрологічного інтернату Володимир Ковальчук нічого не сказав про свою трудову біографію. Його конкуренткою на директорську посаду була Тимощук Людмила Вікторівна, яка працює в центрі надання соціальних послуг Голобської селищної ради на посаді фахівця із соціальної роботи.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Гидко дивитися на засідання комісії, сидять в телефонах, свої особисті шкурні справи рішають, дивляться чи на карточку прийшли суми, за ”правильне рішення ”. Радує те, що із семи членів комісії троє не продалися. А чоловік, навіть не представився, хто і звідки. Привозний? Видно, що голові комісії приказали, хто має бути. А жіночка молодець! А присутнім із комісії ганьба!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X