Пацієнт із пересадженим серцем почувається добре та уже спілкується з медиками

25.10.2022 о 15:33 · 2 хв читання

Пацієнт із пересадженим серцем почувається добре та уже спілкується з медичним персоналом Ковельського МТМО. Вони й розповіли йому, за яких обставин проходила трансплантація. Повітряну тривогу та ракетні удари, які зазнало місто, чоловік пережив у сні під загальною анестезією.

Про це сьогодні, 25 жовтня, повідомив генеральний директор Ковельського МТМО, кандидат медичних наук, лучанин Валентин Вітер.

За його словами, успішне проведення трансплантації стало можливим завдяки багатьом людям.

Хочу подякувати усім службам, за сприяння яких лікарі мали можливість продовжити свою роботу та подарувати хворому другий шанс на життя. Коли через пошкодження електропідстанції зникли світло та вода, наші працівники господарсько-обслуговуючого і технічного відділів спрацювали досить оперативно. Завдяки резервному живленню усі важливі системи життєзабезпечення продовжили працювати. Зрештою, як і весь медичний персонал.

Щиро дякую рятувальникам, міським комунальним службам, енергетикам, які швидко відновили енерго- та водопостачання лікарні

– говорить Валентин Вітер

Висловив він вдячність лікарям, які безпосередньо провели операцію, а також медичним сестрам операційного блоку. Майже 17 годин вони перебували на ногах, у постійному русі! Підготовка розпочалась ще з 17-ої години 21 жовтня, а завершилась о 10-ій ранку наступного дня, коли пацієнта транспортували у відділення анестезіології з ліжками для інтенсивної терапії.

Згадав Валентин Вітер й працівників клініко-діагностичної лабораторії, робота яких є важливою ланкою у процесі трансплантації. Вони провели типування донорів: зробили десятки аналізів та різних досліджень для визначення сумісності донора і реципієнта. Це досить складна процедура, яка вимагає високої точності та оперативності.

Працівники адміністративно-управлінського апарату та юридичної служби Ковельського МТМО забезпечили координацію дій та підготовку відповідних документів.

Ми робимо спільну справу: у мирний час чи під обстрілами кожен на своєму місці, професійно і відповідально. Врятовані життя та міцне здоров’я – важлива зброя у боротьбі з ворогом! Разом йдемо до Перемоги!

– зазначає Валентин Вітер

Фото Ковельського МТМО

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X