Патрульного з Ковеля звільнили за втрату бойових набоїв до пістолета

17.09.2022 15:09

До інспектора роти з обслуговування міста Ковеля управління патрульної поліції, лейтенанта Романа Ядзеняка керівництво застосувало дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення зі служби.

Про це йдеться у рішенні Волинського окружного адміністративного суду.

Роман Ядзеняк звернувся до суду із позовною заявою, в якій просив визнати протиправним наказ про своє звільнення, поновити на службі в поліції та стягнути середній заробіток за час вимушеного прогулу.

За що ж звільнили патрульного поліцейського?

6 квітня 2022 року о 17:24 від працівника Волинського управління Департаменту внутрішньої безпеки Національної поліції України на спецлінію «102» надійшло повідомлення про те, що за місцем проживання Романа Ядзеняка виявлено втрату бойових набоїв до табельної вогнепальної зброї (пістолета) в кількості 14 штук.

Патрульний пояснив причину відсутності набоїв тим, що 3 квітня 2022 року близько 17:00 він, перебуваючи у вільний від роботи час, виїхав за межі населеного пункту, а саме: в ліс за село Дроздні Ковельського району, де в яру здійснив 14 пострілів із закріпленої за ним табельної вогнепальної зброї в металеве відро. Так, з його слів, він пристрілював пістолет.

У поліції було негайно призначено та проведено службове розслідування за фактом порушення службової дисципліни, що має ознаки дисциплінарного проступку.

Виявилося, що патрульний у не відведеному для стрільб місці також передав власну табельну зброю іншій особі. Удвох вони здійснили 14 пострілів по імпровізованій мішені.

За результатом службового розслідування Романа Ядзеняка було звільнено з Національної поліції, в якій він проходив службу з 29 жовтня 2018 року.

Пояснення з приводу інциденту надали начальник ВОНО в м. Ковель УПП у Волинській області Тарас Михалко; командир роти, капітан поліції Олександр Зайцев та його заступник, капітан поліції Олег Ющик. Олександр Зайцев отримав дисциплінарне стягнення у вигляді зауваження.

Волинський окружний адміністративний суд під головуванням судді Андрія Ксензюка в задоволенні адміністративного позову до Департаменту патрульної поліції відмовив повністю.

Втім, це рішення може бути оскаржене до Восьмого апеляційного адміністративного суду в місті Львові.

Поділитися:

Коментарі

  1. не здивуюсь, коли скажуть, що мусорок був вбуханий і стріляв не по відру а по козах чи зайцях. Або взагалі продав ті набої. Він відро з дтрками показав. Хоча думаю що він такий спец зі стрільби, що у відро міг і не попасти навіть з 2-х метрів

  2. Він нормальний мужик,знаю його тільки з доброї сторони,а патрони це не є проблема,там куча ідіотів яких треба виганяти і без Роми

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.