Перед пунктом пропуску заасфальтовано майже два кілометри автошляху М-07

26.12.2022 20:50

На автомобільній дорозі М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) завершено роботи з відновлення дорожнього покриття на ділянці протяжністю майже 2 кілометри.

Про це сьогодні повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Перед міжнародним пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на чотирьох смугах автошляху і розподільчій частині влаштовано два шари асфальтобетонної суміші завтовшки загалом 15 сантиметрів. Асфальт укладали і вдень, і вночі.

Підрядником є ТОВ «Волиньдорбуд».

Якість робіт на кожному етапі перевірено лабораторіями замовника – Служби автомобільних доріг у Волинській області та підрядника, зокрема ними відбирались керни нового дорожнього покриття для проведення подальших випробувань.

Згодом майже на всій протяжності цієї ділянки з’явиться нове бар’єрне огородження, до його влаштування вже приступили. За сприятливих погодних умов буде нанесена тимчасова дорожня розмітка.

Автодорогу М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) перед міжнародним пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» ремонтують у рамках проєкту «Відкритий кордон», що передбачає ліквідацію вузьких місць на західному кордоні України задля швидкого і системного поліпшення як вантажних, так і пасажирських перевезень Україна – ЄС. Адже в теперішніх реаліях цей автошлях без перебільшення можна назвати «дорогою життя»: ним перевозяться гуманітарні вантажі та експортна продукція, а у перші місяці війни евакуювалось сотні тисяч людей.

Нагадаємо, що цьогоріч транспортно-експлуатаційні показники автошляхів державного значення Волинської області покращуються виключно в рамках робіт з їх експлуатаційного утримання, оскільки внаслідок повномасштабної збройної агресії рФ усі плани з будівництва, реконструкції, капітального та поточного ремонтів лишились нереалізованими.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області

Поділитися:

Коментарі

  1. І який то д*еб зимою в мороз асфальт кладе? А по весні будем знову ремонт робити? Знову бабло косити. Во істину вічний бізнес. 2 км дороги й черговий міліціонер.

  2. Та ну, невже, не вірю аж цілих два кілометри😂😂😂цікаво скільки мільйонів списали

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *