На Ковельщині дорога М-07 до пункту пропуску стає безпечнішою

28.12.2022 21:10

Перед міжнародним пунктом пропуску «Ягодин – Дорогуськ» на українсько-польському державному кордоні продовжують працювати дорожники – в умовах воєнного стану вони дбають про підвищення рівня безпеки дорожнього руху автошляхом М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін).

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

На розділювальній смузі щойно відновленого майже 2-кілометрового відтинку «варшавки» влаштовують двостороннє оцинковане бар’єрне огородження. На сьогодні транспортні потоки правого і лівого проїздів уже відокремлює майже 1,4 км нового огородження.

Дорожні роботи проводить підприємство ТОВ «ТБД».

Цьогоріч восени понад 4,1 кілометри металевого оцинкованого бар’єрного огородження установлено на узбіччях та розділювальній смузі ще однієї ділянки автомобільної дороги М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін). Йдеться про відтинок, що пролягає між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району.

Автошлях М-07 став безпечнішим, адже дорожнє огородження бар’єрного типу виконує захисну функцію і використовується для запобігання з’їзду транспортних засобів з земляного полотна автошляху, зіткнення з зустрічними транспортними засобами.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *