Автошлях М-07: поблизу Ковеля встановлюють бар’єрне огородження

10.11.2022 15:53

Волинські шляховики продовжують забезпечувати безпечні умови руху «дорогою життя» – міжнародним автошляхом М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) у межах Ковельського району.

Про це повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

На відтинку, що пролягає між селами Довгоноси та Старі Кошари, незабаром з’явиться понад 4,1 кілометри металевого оцинкованого бар’єрного огородження. Його влаштовують на узбіччях лівого та правого проїздів, а також на смузі, що їх розділяє.

На сьогодні на цій ділянці дороги уже встановлено майже 2 км бар’єрного огородження.

Виконавець робіт – ТОВ «ТБД».

Торік цю 3-кілометрову ділянку дороги М-07 розширили у рамках реконструкції. Зокрема, прокладали новий проїзд – провели підготовчі роботи, звели земляне полотно, влаштували тришарову основу та три шари асфальтобетону.

Також відновили існуючий проїзд. Стару дорогу розширили з 9 до 10,5 метрів та вкрили трьома шарами асфальтобетону, нанесли тимчасову дорожню розмітку.

Цей відтинок автошляху М-07 реконструйовано підрядним підприємством ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Аби ця ділянка дороги М-07 була безпечною, цьогоріч провели роботи з організації дорожнього руху – встановили дорожні знаки, нанесли дорожню розмітку і наприкінці червня новозбудованим лівим проїздом «варшавки» відкрили рух .

Влаштування бар’єрного огородження, що нині проводиться, дозволить суттєво підвищити безпеку дорожнього руху на цьому відрізку шляху, оскільки дорожнє огородження виконує захисну функцію – його встановлюють для запобігання з’їзду транспортних засобів з земляного полотна дороги та зіткнення з зустрічними транспортними засобами.

Водночас на цьому міжнародному автошляху дорожники працюють ще на двох об’єктах – на відрізку Ковель – ПП «Ягодин» розширюють узбіччя та відновлюють дорожнє покриття перед пунктом пропуску, яке востаннє ремонтувалось ще у 2003 році.

Сьогодні траса М-07 має надзвичайно велике значення як для Волинської області, так і для країни в цілому. Тому волинські шляховики прикладають максимум зусиль задля забезпечення безпечних умов руху, зокрема в осінньо-зимовий період, та підвищення пропускної спроможності цієї транспортної артерії.

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області

Поділитися:

Коментарі

  1. Трохи коту під хвіст, трохи в кишеню. Хто захоче злетіти з траси, тому такі огородження не допоможуть.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *