Автодор повідомив про рух транспорту на ділянці «варшавки» поблизу Ковеля

21.10.2021 11:03

За інформацією Служби автомобільних доріг у Волинській області, відбулися зміни в організації дорожнього руху автошляхом М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м. Люблін) – відновлену праву сторону дороги «варшавки» між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району відкрито для транспорту.

Нагадаємо, відповідно до програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» проводиться реконструкція дороги М-07 Київ-Ковель-Ягодин (на м. Люблін), в рамках якої автошлях розширили до 4 смуг, – інформує Волинська ОДА.

З травня по серпень тут «з нуля» прокладали новий лівий проїзд з двома смугами руху зі сторони Ягодина. Видалили чагарники, звели земляне полотно, влаштували тришарову основу та два шари асфальту, нанесли тимчасову розмітку. На черзі – фінішне асфальтування новозбудованого лівого проїзду «варшавки».

Разом з тим, протягом вересня-жовтня шляховики розширювали праву сторону старої дороги – з 9 до 10,5 метрів. Також проїзд вкрили трьома шарами асфальту і тимчасовою осьовою розміткою – на сьогодні відновлена права сторона дороги знову доступна для руху транспорту.

Згодом на всій ділянці автошляху з’являться нові дорожні знаки, бар’єрне огородження, протизасліплювальний екран, постійна дорожня розмітка, два нові автопавільйони і вбиральні поруч з ними, будуть упорядковані узбіччя, кювети і розділювальна смуга.

До кінця поточного року 3-кілометровий відтинок дороги Київ-Ковель-Ягодин між селами Довгоноси та Старі Кошари планують повністю здати в експлуатацію.

Усі дорожні роботи здійснюються силами підрядника ТзОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Фото Служби автомобільних доріг у Волинській області

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.