На Ковельщині на ділянці траси Київ – Ковель – Ягодин відкрили дві смуги руху

29.06.2022 19:09
Фото: Служба автомобільних доріг Волині

Сьогодні, 29 червня, відбулись зміни в організації дорожнього руху ділянкою автошляху М-07 Київ – Ковель – Ягодин (на м. Люблін) між селами Довгоноси та Старі Кошари Ковельського району.

Відтепер транспортні засоби, що прямують зі Сторони ПП «Ягодин», будуть проїздити цей відтинок «варшавки» по збудованому минулоріч лівому проїзду з двома смугами руху в цьому напрямку, – повідомляє Служба автомобільних доріг у Волинській області.

Фото: Служба автомобільних доріг Волині

Нагадаємо, що у 2021 році у рамках реконструкції на замовлення Служби автомобільних доріг у Волинській області було проведено роботи з підвищення до першої категорії цієї 3-кілометрової ділянки міжнародного автошляху М-07. Зокрема, прокладали новий проїзд – провели підготовчі роботи, звели земляне полотно, влаштували тришарову основу та три шари асфальту. Торік відновили і існуючий проїзд. Стару дорогу поширили з 9-ти до 10,5 м метрів та вкрили трьома шарами асфальту, нанесли тимчасову дорожню розмітку.

Цьогоріч на цій ділянці автошляху провели роботи з організації дорожнього руху – встановили дорожні знаки та нанесли дорожню розмітку.

Підрядник – ТОВ «Луцькавтодор-Сервіс».

Фото: Служба автомобільних доріг Волині

За теперішніх реалій не можна переоцінити важливість цього міжнародного автошляху як для Волинської області, так і для країни в цілому. Тому дорожники прикладають максимум зусиль задля забезпечення безпечних умов руху та підвищення пропускної спроможності цієї транспортної артерії.

Закликаємо водіїв бути обачними та уважно стежити за дорожніми знаками!

Фото: Служба автомобільних доріг Волині
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.