Перестало битися серце колишнього першого заступника мера Ковеля

02.02.2022 11:45
Михайло Гетьман

Сьогодні вранці помер колишній перший заступник Ковельського міського голови Михайло Гетьман.

Він народився 8 квітня 1960 року. Закінчив Володимир-Волинський технікум механізації сільського господарства (1981 р.) та Міжрегіональну академію управління персоналом (2008). Працював завідуючим автомайстернею в колгоспі імені Леніна села Любитів Ковельського району (1981-1983), на різних посадах – на заводі «Ковельсільмаш» (1983-1988) та у ПАТ «Волинь-Авто» (1988-2010), де з 2003-го по 2010-й очолював Ковельську філію.

Михайло Гетьман двічі обирався депутатом Ковельської міської ради, як член партії ВО «Батьківщина».

З листопада 2010 по листопад 2015 років був секретарем Ковельської міської ради, а з листопада 2015 по 2020 рр. – першим заступником Ковельського міського голови. Активний учасник Революції гідності.

Депутатка Ковельської міської ради, голова депутатської фракції ВО «Батьківщина» Віра Федосюк написала у Фейсбуці:

Сьогодні перестало битися серце великої, прекрасної, чуйної людини, вмілого керівника, доброго друга, патріота України, депутата Ковельської міської ради двох скликань, першого заступника міського голови VII скликання – Михайла ГЕТЬМАНА.

Нехай добрий, світлий спомин про Михайла Олександровича назавжди залишиться у серцях рідних, колег, усіх, хто його знав, любив та шанував. Важко знайти слова втіхи, коли зупиняється серце людини, яка багато значила в житті, проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть!

У нашій пам’яті Михайло Олександрович назавжди залишиться добрим другом, доброзичливим колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибоко сумую з приводу цієї непоправної втрати та висловлюю щирі співчуття родині померлого. Вірю, що Всемилостивий Господь прийме його світлу та щиру душу в Царство Небесне.

Вічна світла пам’ять!

Михайло Гетьман / Фото зі сторінки Віри Федосюк у Фейсбуці

Поділитися:

Коментарі

  1. Чоловіка не має в живих, а Ви його обливаєте…, перш ніж щось коментувати добре подумайте… і побійтесь Бога….

   1. от йому і віддалися всі його гріхи і родини. Про сина ми теж вже немало знаємо – алкоголік за кермом. Нікому такого не побажаєш

    1. ти рота закрий ше 1 #бан@т, ти не знаєш деталі цього ДТП, він не п’яним був, а ЗАСНУВ ЗА КЕРМОМ!!! Яке же ш в нас тупе суспільство… До чого тут гріхи, що він вже натворив ти мені скажи, він був ІДЕАЛЬНОЮ ЛЮДИНОЮ, ТИ З НИМ ОСОБЛИВО НЕ ЗНАЙОМИЙ І ГОВОРИШ ТАКЕ… ПРОСТО Дебіл

     1. Так напився синок, що заснув за кермом.

 1. Про померлих або добре говорять або взагалі не говорять, не треба так..

 2. Ви взвгалі з глузду з’їхали? Ви що говорите про цю велику людину!!! Не розумію, що у вас там в голові вашій пустій твориться!!! Він старався зі всіх сил працювати для народу, а ви так його поливаєте! Це стидно! Палець об палець не вдарили і П#з₴ять! Гріх, в кінці кінців, побійтесь Бога, ВІН БУВ ГЕНІАЛЬНОЮ ЛЮДИНОЮ! Вічна пам’ять.

 3. А ти краще пройди по ссилці і прочитай статтю. Там абсолютна правда про “велику” людину. До такої низості опуститись може далеко не кожний посадовець.

   1. І що ти там вичитав? Кого він захищав, “велику людину” злодійку памідориху? Значить мав щось з неї!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *