Перший «М’ясомаркет» з’явився у Ковелі

20.07.2020 о 21:30 · 2 хв читання

У Ковелі агрохолдинг МХП спільно зі своїм партнером відкрили перший магазин з продажу м’яса нового формату мережі «М’ясомаркет».

Власник холдингу Юрій Косюк прибув на відкриття «М’ясомаркету» у Ковелі (вул. Відродження, 4), щоб привітати споживачів та партнера, а також представити покупцям, що у магазині представлений не тільки широкий асортимент продукції, але і м’ясні сомельє. Ці люди надаватимуть професійну консультацію щодо приготування купленого товару та допоможуть з самим вибором продукції. Також в магазині представлені різні соуси, овочі, фрукти та інші супутні товари.

Агрохолдинг, який має багаторічний досвід роботи на ринку України, прагне й надалі розвиватися, тому організовує власну роботу так, щоб зацікавити свого споживача пропозицією, бути до нього ближче у сфері кулінарного спілкування, знати його потреби, вміло та швидко їх задовольняти.

У різних містах асортимент буде відрізнятися. Це залежатиме від менталітету та традицій людей, а також культури споживання м’ясної продукції. Зараз у магазинах представлені товари від ТМ «Наша Ряба» і ТМ «Бащинський», ТМ «Секрети Шефа» та інші види м’яса. 

Аби стати ще ближче до власного споживача, у холдингу планують показати людям увесь процес виробництва м’яса. Адже покупець має бачити, що він купує лише безпечну і якісну продукцію. Все це транслюватимуть за допомогою сучасних інструментів.

Такий підхід допоможе стати ще ближчими до наших споживачів та давати їм не тільки якісну продукції, але і враховувати їхні потреби

— ділиться Юрій Косюк

Оскільки відкриття магазину «М’ясомаркет» відбувалося в період карантину, то ведучі заходу постійно нагадували присутнім про правила безпеки, безкоштовно роздавали усім охочим індивідуальні засоби захисту і контролювали кількість покупців у середині торгового приміщення.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (2)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X