Перший «зам» мера Ковеля зіграв на турнірі з великого тенісу

23.06.2021 о 16:57 · 2 хв читання

У Ковелі відбувся турнір з великого тенісу серед чоловіків. У змаганнях взяли участь 19 спортсменів з Ковеля, Нововолинська та Луцька. Серед них — перший заступник Ковельського міського голови, лучанин Тарас Яковлев.

Турнір проходив у 4 групах за круговою системою, – повідомляє головний спеціаліст відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту виконавчого комітету Ковельської міської ради Дмитро Рижко.

Тенісисти, які посіли перше та друге місця у групах, змагалися у чвертьфіналах.

У першій грі чвертьфіналу Сергій Григоренко переміг Віталія Дем’янкова (7:5), у другій — Василь Войтович поступився Роману Багінському (1:6), у третій — Ігор Приступа здолав Валентина Деменюка (6:1), а у четвертій – Валентин Січкар програв Ігорю Балабанову (0:6).

У півфінальних поєдинках Ігор Приступа переміг Сергія Григоренка (6:1), а Ігор Балабанов — Романа Багінського (6 : 2).

У грі за ІІІ місце Роман Багінський обіграв Сергія Григоренка (6 : 3). У фіналі зустрілись Ігор Приступа та Ігор Балабанов. Переможцем турніру став тенісист Ігор Приступа.

5 команд взяло участь у парних змаганнях, які відбувались також за круговою системою. Найсильнішими виявилися спортсмени з Нововолинська — Ігор Балабанов та Віталій Дем’янков, друге місце посіли Павло Супрунюк та Анатолій Матвеєв, а третє – Валентин Деменюк та Василь Климовець.

На урочистому закритті начальник відділу у справах молоді, фізичної культури та спорту Ігор Семенюк нагородив переможців і призерів медалями і грамотами.