Під Ковелем: суворі реалії 1944 року

Андрій Миронюк
02.07.2020 о 15:23 · 2 хв читання

У цій публікації зібрані фотографії часів Другої світової війни. Німецькі війська намагаються прорватися до своїх камрадів у заблокований Ковель, квітень 1944-го року.

1944 рік – час, коли вже усі розуміли, що падіння Рейху – це лише питання часу.

Час, коли вже не існувало поняття «наша» чи «чужа» зброя. Навіть на німецькій кінохроніці битви за Ковель (Die Deutsche Wochenschau Kowel) можна побачити німецького солдата із гвинтівкою Мосіна ще царського зразку! Очевидно, що кожен воював усім, що могло стріляти.

Весна 1944 року – важкий період для проведення військових операцій, так як під кінець квітня йшли сильні снігопади, а наша болотиста місцевість не давала змоги проводити повноцінні танкові операції. Військова техніка постійно застрягала та затягувалася у болота.

На першій світлині ви можете спостерігати групове фото німецьких солдатів. Позаду знаходиться американський Шерман, який був доставлений радянській армії по Ленд-лізу. Прошу звернути вашу увагу на тіла згорівших танкистів. Для знешкодження танку було достатньо попадання одного Фаустпатрону або одного Панцершреку. Увесь екіпаж пропалювався зсередини, також був можливий сценарій підриву боєкомплекту, після чого увесь танк підіймався у повітря.

Ось вам і відповідь на запитання – чому в танкистів немає могил.

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)
  1. Але все одно, наши дали фріцам проср@тись!!! За що честь їм і хвала!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X