Підприємець і депутат з Ковельського району став розвідником спецпідрозділу «Любарт»

09.11.2022 15:36
Віталій Семенюк

Підприємець з Ковельського району, депутат Любомльської міської ради Віталій Семенюк нині є бійцем 8-го полку Сил спеціальних операцій спецпідрозділу «Любарт».

Про це повідомляє на своєму сайті політична партія «Слуга Народу», яку він представляє.

Війна для нього розпочалась ще у 2014-му. У липні того року йому доводилось боронити Україну в селищі Піски, що на Донеччині. Потім був і Маріупольський напрямок.

Дітей у Віталія Семенюка – троє. Побратими казали йому, аби він залишався вдома й піклувався про сім’ю. До того ж як багатодітний батько чоловік мав право виїхати за кордон. Але тверде переконання допомогти своїй країні й армії переважило.

Від початку війни чоловік став добровольцем, далі приєднався до згуртованого кулака військ ССО (Сили спеціальних операцій Збройних сил України). Відтепер за такими бійцями, як Віталій, – розчистка напрямку для Нацгвардії, ЗСУ та тероборони. Виконання бойових завдань фактично під самим носом окупантів допомагають нашим військовим перемагати на окремих напрямках і звільняти села та міста України.

Потрібно виграти не окрему битву, а війну. Тут треба мати терпіння. Якщо його немає – цю війну не виграєш. Можна погарячкувати

– говорить Віталій Семенюк

Аби працювати на передовій далі, потрібна допомога волонтерів і побратимів з тилу. Часто, каже Віталій, авто заїжджає лише в один бік у напрямку до лінії фронту і більше ніколи не повертається. Тому важливо допомагати технікою.

Попереду в бійця ССО Віталія Семенюка – доукомплектування і переозброєння, гуртування і підготовка до нових викликів на лінії фронту. Для усіх, хто в тилу, і тих, хто на полі бою, Віталій бажає лише одного – Перемоги.

Виграти цю війну, зустріти перемогу з рідними. Розбудувати нашу країну. Без нашої праці, кожного на своєму фронті, цього не буде. Наша Україна стане іншою після перемоги, вона буде сильнішою, ми її такою зробимо!

– переконує Віталій Семенюк
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *