Після чергового викиду нечистот у річку Турію повспливала мертва риба

22.08.2022 11:36

Що ще повинно статися, щоб місцева влада та відповідальні за це служби, врешті-решт, відреагували на забруднення річки Турія?!

Про це сьогодні пише до «Ковель media» ковельчанин Руслан Троцюк, надіславши фотознімки ковельського водосховища.

Нагадаємо, у червні цього року він, як небайдужий мешканець міста, повідомляв про те, що юним ковельським спортсменам доводиться тренуватися у брудній воді.

Після чергового викиду нечистот у річку 22 серпня 2022 року повспливала мертва риба, стоїть неприємний запах, і така жахлива картина спостерігається по всій річці Турії!

– зазначає Руслан Троцюк
Поділитися:

Коментарі

  1. то питання для чого в міській радііі цілий спеціаліст еколог чим вона займаеться?

    1. Дійсно для чого Такий спеціаліст, якщо до Її заходите з проханням взяти на контроль дану проблему, а Вона навіть не в курсі до цього часу, що в річку зливають нечистоти, і можна сказати виставляє тебе з кабінету, бо в Її бачте є важливіші питання для вирішення!( Цікаво ж які?

  2. Це просто жах! Нашому меру важливіше квіти під ліхтарями почепити, а те, що мертва риба плаває і діти і дорослі купаються в тій воді байдуже!!!! Нехай значить не купаються не плавають і спортом не займаються!

  3. І пірси переломані, що страшно ступити, доски погнили. Зато квіти насадили!
    І набережна як велодоріжка

  4. Скільки раз вже мешканці міста зверталися до влади і до екологічної служби ДАТИ ЗВІТ куди проведені каналізаційні стоки у мешканців прибережної зони р. Турії Дійсно квіточки порозвісили (кошти знайшлися ), а ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ за забруднення річки НІХТО НА СЕБЕ НЕ БЕРЕ,,,ганьба і жах таким працівникам екослужб !!!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.