Тренуватися юним ковельським спортсменам доводиться у брудній воді

30.06.2022 о 16:30 · 1 хв читання

До нашої редакції звернувся ковельчанин Руслан Троцюк, надіславши фотознімки ковельського водосховища за 30 червня з підписом: «Реалії нашого сьогодення».

Як небайдужий мешканець міста, він пише, що проблема із забрудненням річки Турії існує не один рік, неодноразово місцяни викладали дописи у соціальних мережах про це, зверталися у екологічну службу, навіть викликали поліцію, щоб задокументувати неподобство, а минулого року був поставлений до відома новообраний мер Ігор Чайка.

Але чомусь всі ігнорують проблему, мотивуючи тим, що це – звичайне «гниття водоростей», хоча вище по течії цього «гниття» не спостерігається, і надалі за сприяння місцевої влади продовжують проводити у цьому «болоті» змагання з веслувального спорту та тріатлону!

– зазначає ковельчанин
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (10)
 1. водорості не виділяють фекалій. це просто жах. що за труби виходять в річку теж водорості напевно стікають??? це теж мера не цікавить, за заступників я вже і не кажу.

 2. Замість того, щоб чистити річку, її забруднюють “крутими” фекаліями. А чистять – бюджет…

 3. Зробили олігархи з річки каналізацію . Влади міняються і каналізація кращає . Мабуть в тому є “зацікавлення” мерії . Оприлюдніть суми каналізацій .

 4. На річці, ще Кошарук нагрів кармани… Далі ще Кіндер і вся партія БЮТ обіцяли з цим розібратись… Тепер Чайка мовчить… Що йому до річки??? Він там не купається… Стидоба!!!! Бариги і хапуги при владі…

  1. І вічний Пініс😀
   Нікому з них річка не потрібна , тільки перед виборами попіздєть.

 5. хтось зливає в річку Турію якийсь бруд, і це систиматично на водосховищі. Влада на це закриває очі. Чому?

 6. Та на річку кожний житель дасть пару гривень,щоб її почали чистити… Адже річка тече через центр нашого міста… Де той Чайка? Не бачить?? Кому не видно??? Закинути всіх депутатів, туди щоб напились тієї води…

  1. Бюджет міста має достатньо коштів. Хай вже бюджетники і скидаються. А то в садочках ремонти робиш, в школах, Репетитори в фаворитах. Верес галімий наживається( Їздиш горбами. Платиш податки. А ті, депутати, документи підробляють, чхають на думку ковельчан, зажираються. Сволочі одним словом!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X