Після епілептичного нападу на автостанції жінка не виявила грошей та документів

16.03.2023 10:49
Фото ілюстративне

Поліція не змогла встановити особу, яка причетна до крадіжки грошей та документів мешканки одного із селищ Ковельщини.

Про це йдеться в ухвалі Ковельського міськрайонного суду.

Досудовим розслідуванням встановлено, що в січні 2019 року на території Ковельської автостанції у жінки стався епілептичний напад, після якого вона виявила відсутність у своїй сумці паспорта громадянина України, пенсійного посвідчення, виданих на своє ім’я, кредитної картки «Приватбанку» та грошових коштів у сумі 4 000 грн.

Поліцією було відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка). Розслідування тривало чотири роки.

Нещодавно прокурорка Ковельської окружної прокуратури подала до суду клопотання з проханням закрити провадження. Як вона стверджує, за результатами проведених слідчих дій не встановлено особу, яка вчинила кримінальне правопорушення. Які конкретно слідчі дії проводилися – в ухвалі не сказано.

Потерпіла в судове засідання не з’явилася, але подала письмову заяву, в якій просила справу розглядати без її участі.

Суддя Андрій Чалий клопотання прокурорки задовольнив і провадження закрив.

Поділитися:

Коментарі

  1. Де ж тобі циган признається шо вкрав гроші, їх дізнання треба вибивати тоді буде толк.

    1. Я ніколи не крав на автостанції, чортом клянусь! Я тільки відпрацьовую білий дім.

  2. На автостанції промишляє шайка циган, вони займаються попрошайництвом,гаданням та вчиняють кражі речей, грошей в пасажирів і все це робиться з мовчазної згоди директора.автостанції Потапчука,а все тому що вони йому кожного місяця платять гроші щоб він не втручався в них промисел.Не знаю чи це правда, але таке.чув від праців.аатост.

    1. Не автостанція, а срач. Цигани галдять, смердять на кілометр, заразу розносять, шастають, труться поміж людей, хоч кармани зашивай.

  3. Маніципали ви де? Чи вам слабо навести порядок,хотя про що я,вам легше провести роботу з бабусею яка продає петрушку,а циган може чикнути .

    1. Муніципали бояться циган. А бабки з пучком петрушки муніципалам не страшні.

  4. Не автостанщія, а якийся притон циган, які не бояться нікого.Поліцію тільки хвилює, щоб ніяка машина не заїхала, а цигани попрошайнічають і крадуть- це норм.В середину автостанції зайти, щоб купити білета- це квест, зал очікування- для циган, як рідний дім-вонь, вони там п’ють, ідять, сплять.А біля каси гроші вимагають.Доводиться бувати в різних містах, але такого немає ніде.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *