Подарунок за знання: школа англійської обмінює 12 балів на подарунковий бокс

27.02.2021 о 16:33 · 3 хв читання

Ковельська школа англійської «EuroFuture» дарує подарунки школярам, що отримають 12 балів з англійської.

Подарунковий бокс складається з блокнота (або зошита) та ручки (його склад може змінюватися). Акція стартувала 10 лютого і триватиме аж до 30 травня цього року.

Станом на 26 лютого, роздали уже 274 бокса з подарунками. Мета акції – підняти мотивацію до вивчення англійської мови. Відтак, щодня до нас приходять школярі з різних шкіл Ковеля. Найактивнішими розумниками є школярі з 3 школи. Нещодавно ціла підгрупа школярів з 4 класу, що навчаються у 3 школі, прийшла за подарунками

– каже керівник школи «EuroFuture» Інна Поліщук

Подібні проекти у приватній школі відбуваються часто. Учні, які навчаються у школі, знають, що за хороші знання вони отримують «винагороду». У школі діє власна валюта «сонечка», на яку можна придбати брендові товари з «Євроф’юче шоп». Тобто товари продаються за знання. Окрім того, школа реалізує ряд проектів, наприклад, диктанти просто неба, покази англомовних фільмів, олімпіади – з цінними подарунками та винагородами для найрозумніших.

Нещодавно я стала свідком того, як дівчинка привела подруг, аби отримати подарунок за 12 балів, однак сама не мала такої оцінки у щоденнику. Тоді ж вона пообіцяла, що так підготується, що вже на наступному занятті з англійської у школі отримає 12. Так і трапилося, наступного разу школярка прийшла за своїм подарунком. Інша ж сказала, що попросила у вчителя додаткове домашнє, аби отримати додаткову оцінку

– продовжує Інна Поліщук

Організатори розповідають історії хитрощів школярів. Вже зафіксовані випадки, коли школярі приносили не свої щоденники, або ж пробували підробити підписи вчителів.

Для того, аби мінімалізувати схожі історії, адміністратор школи веде чітку статистику оцінок, зазначає час та дату отриманої оцінки, учня та школу. Також подарунки видаються лише за оцінки поточного тижня.

Якщо ти отримав 12 балів з англійської та маєш їх у щоденнику – не проґав можливості отримати подарунковий бокс. Для того варто лише прийти на рецепцію школи за адресою м. Ковель, вул. Шевченка, 1А та показати свою оцінку. Вчитися – модно! Вчи англійську – будь супергероєм та отримуй подарунки за свої знання.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X