Податківці незаконно вилучили тонну дизпалива та авто

21.07.2021 12:11
Фото ілюстративне

17 лютого цього року працівники Головного управління Державної фіскальної служби у Волинській області вилучили у приватного підприємця з Ковеля дизельне пальне у кількості 1000 літрів та транспортний засіб «Ford Transit».

Чоловіка хотіли притягнути до відповідальності за ч. 5 ст. 164 КУпАП (Порушення порядку провадження господарської діяльності), що тягне за собою накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією пального, транспортних засобів, ємностей та обладнання, що використовувалися для зберігання та/або реалізації такого пального, грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення.

Постановою Ковельського міськрайонного суду від 15 квітня провадження в справі про адміністративне правопорушення відносно підприємця було закрито у зв’язку з відсутністю в його діях складу адміністративного правопорушення.

15 липня суддя Тетяна Денисюк постановила вилучені дизельне пальне та «Ford Transit» повернути власнику. Постанова оскарженню не підлягає.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.