Поліція не змогла довести факт обміну валюти

Поблизу привокзальної площі у Ковелі жінка здійснювала обмін валюти. Чоловік попросив її поміняти 300 гривень на 10 доларів США. Одразу до них підійшли поліцейські, які затримали жінку. Вони вилучили усі наявні у неї гроші та склали протокол.

На засіданні Ковельського міськрайонного суду жінка, яка не вперше притягується до адміністративної відповідальності, визнала свою провину і пояснила, що міняла валюту своєму знайомому.

Однак у поліцейських не було достатньо підстав та доказів. Обвинувачення не може ґрунтуватися на доказах, одержаних незаконним шляхом, а також на припущеннях.

У постанові суду йдеться, що застосування адміністративного стягнення не відповідатиме принципу верховенства права і міститиме ознаки свавільного застосування адміністративних повноважень.

Тому Ковельський міськрайонний суд закрив провадження за відсутністю події та складу правопорушення. Вилучені кошти повернули власниці.


Вам може бути цікаво

Суд зробив зауваження ковельчанину за обмін валюти

Як розрізнити фальшиві гроші?

Хто з ковельчан отримає грошову допомогу?

СБУ викрила фінансову піраміду, осередок якої є в Ковелі

Поділитися:

Коментарі

  1. Поясніть, будь ласка, коли в Україні, як у всьому цивілізованому світі, почнуть діяти закони? Поліція всіх валютників знає особисто, вони здійснюють свій промисел, не криючись, а доказів забракло? Нема слів…

    1. Поліція свою роботу робить, доводить справу до суду. Ви уважно читайте що стається далі з такими справами! Суддів потрібно міняти!

  2. 2020 рік!!! Які можуть взагалі бути валютчики!!!!!!!!!! Ціх дармоідів і кришують відповідно! Давно потрібно навести лад!Хай би у бацька Лукашенка таке було би ! Сиділи б усі!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.