Затримана у Ковелі валютниця втекла з машини поліцейських

16.10.2020 16:58

У Ковелі на Привокзальній площі поблизу залізничного вокзалу серед білого дня працівники поліції затримали 57-річну ковельчанку під час обміну валюти.

Правоохоронці були у цивільному та захисних масках, і хоча вони представилися, пред’явивши службові посвідчення, валютниця вчинила злісний опір та висловлювалася на їх адресу нецензурною лайкою.

Оперативники ставили їй у провину вчинення правопорушення, передбаченого ст. 162 КУпАП (Порушення правил про валютні операції), тому хотіли її забрати у відділ поліції. Жінка, вважаючи себе невинуватою, у відділ їхати не хотіла і втекла з автомобіля поліцейських.

У судовому засіданні валютна міняйла сказала, що у зв’язку із застосуванням до неї сили вона «звернулась у медичний заклад із скаргами на стан свого здоров’я».

Задокументований факт дрібного хуліганства у суді підтвердився доказами: рапортами поліцейських та відтвореним відеозаписом.

Суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк оштрафувала ковельчанку за дрібне хуліганство на 51 гривню, а провадження в частині злісної непокори правоохоронцям закрила за відсутністю події та складу адміністративного правопорушення.

Трохи раніше суддя цього ж суду Сергій Панасюк розглянув справу відносно цієї жінки за фактом обміну валюти і постановив визнати її винною та накласти адміністративне стягнення у виді попередження.

Фото ілюстративне

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.