Поліція розслідує дії посадовців мерії у «квартирній» справі

07.09.2021 11:50
Людмила Мурай

В провадженні слідчого відділення Ковельського районного управління поліції перебувають матеріали кримінального провадження за ч. 1 ст. 364 КК України (Зловживання владою або службовим становищем).

Досудовим розслідуванням встановлено, що посадові особи виконкому Ковельської міської ради, зловживаючи владою, прийняли рішення про переведення кварири з житлового фонду у нежитловий в п’ятиповерховому будинку в Ковелі на вулиці Незалежності, чим завдали істотної шкоди інтересам власника сусідньої квартири.

Мова йде про рішення виконавчого комітету від 13 серпня 2020 року, яким було задоволено заяву ковельчан Сергія Рибачка та Галини Рибачок (син та дружина начальника УВКГ «Ковельводоканал» Юрія Рибачка).

Їхня сусідка по будинку Наталія Швед звернулася до правоохоронних органів та суду, так як вона не надавала своєї згоди на зміну цільвого призначення квартири, а тому порушено її права, як власника суміжного житлового приміщення.

Галина та Сергій Рибачки заявили, що міська архітектурно-будівельна рада при відділі містобудування та архітектури, який очолює головна архітекторка міста Ковеля Людмила Мурай, рекомендувала виконкому розглянути дане питання без згоди власника прилеглої квартири.

Волинський окружний адміністративний суд визнав протиправним та скасував рішення виконкому, стягнув з виконавчого комітету за рахунок бюджетних асигнувань на користь позивачки судові витрати в загальному розмірі 3908 гривень.

У свою чергу, поліція допитала свідків, скерувала запити в Державну архітектурно-будівельну інспекцію України (ДАБІ) та бюро технічної інвентаризації.

У зв’язку з тим, що у кримінальному провадженні у встановлений законом строк не виявилось за можливе провести ряд необхідних слідчих (розшукових) дій з метою підтвердження чи спростування причетності посадових осіб виконкому Ковельської міської ради до вчинення злочину, встановити інші обставини справи, виникла необхідність у продовженні строку досудового розслідування.

Слідча суддя Ковельського міськрайонного суду Ірина Логвинюк задовольнила клопотання слідчої поліції Юлії Дорохольської та продовжила термін слідства на шість місяців.

Фото Ковельської міської ради

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Давно треба вигнати Мурай та Логвінова. Треба зробити акцію протесту біля міської ради, щоб Чайка повиганяв їх

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.