Ковельська мерія звернулася до нардепів через саботаж з боку ДАБІ

26.07.2021 о 14:28 · 2 хв читання

Ковельський міський голова Ігор Чайка взяв участь в телепроєкті 12 каналу «По дорозі» і показав ведучому Богдану Ковалю те, що його команда встигла зробити за понад шість місяців управління містом та які ще зміни чекають на містян найближчим часом.

Мер міста каже, що за всі роки Незалежності України в Ковелі зробили ремонт приблизно у десяти дворах, а зараз запланували відремонтувати 10 прибудинкових територій тільки протягом цього року.

За словами Ігоря Чайки, міська влада затрималася з цими ремонтами через те, що дозвіл на реконструкцію надає така сумновідома структура, як Державна архітектурно-будівельна інспекція України (ДАБІ), яка перебуває в стадії реформування. І власне через це у Ковелі затримались ремонти доріг та дворів.

Ми вже півроку ведемо переписку з ДАБІ. Оскільки у нас заявлена децентралізація і передача повноважень від центральних органів на місця, ми хочемо створити у себе у міській раді інспекцію архітектурно-будівельного контролю. І що маємо? Маємо півроку переписку, де нам з ДАБІ відповідають, що «да, це добре, хлопці, але почекайте, поки COVID, і, на жаль, ми не можемо передати вам повноваження». А от зв’язок між COVID і передачею повноважень… Я взагалі такого зв’язку не бачу. Це дивні такі відписки. Але я думаю, що ми все таки цей процес зрушимо з мертвої точки. Ми вже звернулися до народних депутатів – до Олени Шуляк, яка, як кажуть, має вплив на цю структуру

– сказав Ігор Чайка

Як відомо, Олена Шуляк обрана до Верховної Ради по загальнодержавному багатомандатному округу від політичної партії «Слуга народу» (номер у списку – 13). Вона є заступником голови Комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування; членом Тимчасової слідчої комісії Верховної Ради України з питань розслідування фактів корупції в органах державного архітектурно-будівельного контролю та нагляду.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X