Суд позбавив квартири у Ковелі військовослужбовця з Росії

04.06.2021 13:32
Фото ілюстративне

Ковельчанка звернулась в суд з позовом до 52-річного чоловіка про визнання його таким, що втратив право на користування житловим приміщенням.

У лютому 2020 року жінка придбала у Ковелі квартиру, причому в будинковій книзі з листопада 2006 року тут прописаний чоловік, який у цьому приміщенні не проживає більше десяти років, є військовослужбовцем та мешкає в Росії.

Позивачка вказує, що усі витрати по утриманню квартири вона несе самостійно у розмірі стовідсоткових нарахувань, а реєстрація відповідача в житловому приміщенні суттєво впливає на величину суми, яка сплачується за житлово-комунальні послуги.

Відповідач, в силу вимог ст. 128 ЦПК України, був належним чином повідомлений про дату, час та місце судового засідання, в судове засідання не з’явився без повідомлення причин, відзиву не подав.

За вказаних обставин суд, зі згоди представника позивачки, прийшов до висновку про можливість ухвалення рішення при заочному розгляді справи, що відповідає положенням ст. 280 ЦПК України.

Допитана в судовому засіданні свідок, яка є сусідкою власниці квартири, показала, що остання її купила у відповідача, котрий не проживає в ній більше 10 років, оскільки є військовослужбовцем та мешкає в Російській Федерації. Інша свідок підтвердила, що його тут нема вже тривалий період часу, і що він виїхав на проживання до Росії.

Ковельський міськрайонний суд під головуванням судді Петра Бойчука позов задовольнив повністю.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *