Поліція ухиляється відкрити кримінал проти чиновників виконкому

19.06.2020 о 10:22 · 1 хв читання

Заявник доводить правоохоронцям факт внесення адміністратором Ковельського ЦНАПу неправдивих відомостей щодо реєстрації права власності на квартиру.

До Ковельського відділу поліції звернувся місцевий мешканець із заявою-повідомленням про злочин. Він просив розпочати розслідування за фактом внесення адміністратором Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Ковельської міської ради неправдивих, на його думку, відомостей щодо реєстрації права власності на спірну квартиру.

Як вбачається з матеріалів скарги, у заявника існує підозра щодо незаконного заволодіння спірною квартирою та коштами, які в ній зберігались. Під час досудового розслідування кримінального провадження за ознаками ч. 1 ст. 185 КК України (крадіжка) було заднім числом зареєстровано право на цю житлову нерухомість на іншого власника.

Традиційно поліція відмовилася вносити відомості щодо дій посадовців мерії до Єдиного реєстру досудових розслідувань, тому чоловік поскаржився в суд.

Слідча суддя Ковельського міськрайонного суду Тетяна Денисюк скаргу задовольнила та зобов’язала уповноважених осіб Ковельського відділу поліції внести відомості до ЄРДР і розпочати слідство.

Питання про наявність чи відсутність складу кримінального правопорушення за повідомленим фактом може бути вирішено лише за результатами повного та об’єктивного досудового розслідування

– вказано правоохоронцям в судовій ухвалі
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X