Представниця Українського інституту національної пам’яті критикує мера Ковеля

09.09.2022 о 15:04 · 1 хв читання

Хто і чому гальмує в нашій області процеси декомунізації і дерусифікації?

Про це розповіла представниця Українського інституту національної пам’яті на Волині, кандидат історичних наук Леся Бондарук в інтерв’ю Центру журналістських розслідувань «Сила правди».

Зокрема, вона згадала факт, коли у квітні цього року працівники комунального підприємства «Добробут» на меморіалі Слави заклеїли чорною плівкою символіку радянських часів, а також замалювали чорною фарбою кілька слів.

У Ковелі міський голова вирішив просто заліпити чорною стрічкою надпис на пам’ятнику «Слава радянським воїнам». З таким самим успіхом можна просто роздати ковельчанам чорні маски на очі, щоб вони цього не бачили.

Можливо, ми колись навчимося вибирати ту владу, яка буде справді відкритою. Владу, яка буде розуміти, що процес дерусифікації і деколонізації – це теж війна, війна за голови, за душі кожного волинянина, кожного лучанина, кожного українця  

– сказала Леся Бондарук
Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (23)
 1. а ця пані не подумала про те, що якби не ці загиблі воїни то й її б не було на світі. її предки згнили б у німецьких концтаборах. якщо б не продалися фашистам.

 2. Хрущьовкі теж треба знести, бо збудовані за радянських часів. Як такі будинки взагалі можна було будувати! А за планування з міні кухонками і санвузлами руки повідбивати.

  1. Знось. І дай пенсіонерам по квартирі з гарним ремонтом і індивідуальним отопленням.
   І подивимося, що ж ти там набудуєш і спроектуєш😅

 3. Ось якась Галина требуе вiдрубати руки за Хрущовки..Ця людина взагалi розумiе,що пише..Запитайте у своiх пращурiв,,чи сусiдiв,,в яких будинках ви жили за панськоi Польщi.. Сьогоднi за хрущiвку платять 20 тис,$..A в радянськi часи..роздавали без грошей..Так запитайте в ковельчан..хто вiдкажеться вiд даремноi половини хрущовки. ..Едине ,що вмiете боротися..то з пам”ятниками..

 4. Цікаво а ви забули, що завдяки цим людям ми жили в МИРІ і без війни!!!! Цеж вони перемогли фазим, а тепер щоооо заклеїти чорним, чи знести???? Ви ідіоти!!!! Мій дідусь воював і дійшов до Берліну, то значить я маю забути тому що він народився, жив і воював за при СССР, ви точно ідіотка.

 5. А до чого тут теперішній мер? Взагалі це ще попередній мер мав зробити… а він за своє перебування на посаді мера зробив рівно 0,0! Чого ніхто з 2014 року про це не писав, а лише зараз!

 6. Краще на нужденність і потреби звичайних людей , звернули б увагу в цей не простий і випробувальний час !

 7. На сьогоднішній день пані Леся Бондарук має гарну можливість відвідати табори смерті Майданек (Люблін) та Аушвіц-Біркінау (Освенцим) в сусідній Польщі для розуміння варіанту розвитку для українців у разі перемоги німецького нацизму.

 8. Чим кращі фільтраційні табори в сучасній рашці або смердючі московські попи- агенти ФСБ

 9. Леся, а ви в ковельчан запитали їх думку…що до ” комунізації” ..видно в країні більше немає чим зайнятись??? Задрали!!!!!

 10. Люди гинули і віддавали своє життя заради миру у ті важкі часи.Як кандитат історичних наук може порівнювати …. з пальцем?Лишається тільки здогадуватися рівень акредитації лесі бондарук.Хіба можна тривожити мертвих?

 11. Чому московські попи- колаборанти і далі несуть руський мір з московських церков помийок

 12. На харьківщині майже всіх колаборантів любителів руського міра ВКЮЧНО УПЦ МП зачистили

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X