Про КОМФОРТ і не тільки…

18.08.2020 19:36

Щиро радію прагненню ковельчан вести здоровий спосіб життя. Такі громадяни почуваються добре та роблять внесок у здоров’я громади загалом.

«Спортивний Ковель» – ця візитівка міста твердо вкоренилася ще починаючи із 2006 року. Тоді розвиток фізкультури і спорту ми визначили як пріоритет.

Сьогодні ковельчани виходять на пробіжки, використовують спортивні майданчики для фізичних вправ, облаштовуються місця для проведення тренувань популярних видів спорту як для дітей, так і для дорослих чи літніх людей.

Один із комунальних фізкультурно-спортивних об’єктів – стадіон ВЕРЕС (колись СІЛЬМАШ). Це цілий комплекс в самому центрі міста. Футбольне поле, атлетичні доріжки, спортивні знаряддя, колись були роздягальні з душовими та баня, а нині – готель КОМФОРТ тощо.

Декілька разів орендарі хотіли приватизувати цей об’єкт, але разом із однодумцями нам вдалося залишити цей важливий спортивний комплекс у власності громади. І це є ДОБРЕ!

Кожного дня ковельчани використовують стадіон з вивіскою КОМФОРТ для проведення тренувань, пробіжок чи просто прогулянок. Тут і діти, і люди поважного віку. Однак деколи тут відчуваються незручності – зачинена громадська вбиральня. І при певних ситуаціях ковельчани відчувають дискомфорт.

Тож закликаю орендарів стадіону забезпечити можливість зручного та безперешкодного використання вбиральні. Тим самим належно виконати свої договірні зобов’язання. А діючу владу прошу забезпечити виконання таких умов як на цьому, так і на інших фізкультурно-спортивних об’єктах!

Ковель – для кожного ковельчанина, а не лише для обраних!

Ковель – для Тебе!

Бо в українців заведено – Свій до Свого по Своє!

Свій Ковель – Спортивний Ковель!!

Редакція «Ковель media» може не поділяти думку блогерів або дописувачів. За зміст публікацій і їх достовірність відповідальність несуть автори.
Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *