Про що говорив голова Ковельської районної ради з послом Південної Кореї в Україні

28.05.2024 о 11:02 · 2 хв читання

Голова Ковельської районної ради В’ячеслав Шворак мав нагоду зустрітись з послом Південної Кореї в Україні – Лі Янг Гу.

Про це очільник органу місцевого самоврядування повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці, проте не уточнив, де саме і за яких обставин відбулася така зустріч. На спільному фото із послом є також голова Волинської обласної ради Григорій Недопад.

За словами В’ячеслава Шворака, обговорення було спрямоване на налагодження співпраці між нашими країнами.

Посол поділився досвідом моделі управління, яка сприяє їхньому економічному розвитку. Попри нові виклики та війну в Україні, він вважає, що нам потрібно просувати чітку стратегію розвитку та відкриті реформи. Не зважаючи на велику відстань, він переконаний, що в наших країн є великий потенціал для співпраці в різних сферах.

Ми обмінялися контактами, щоб в майбутньому продовжити обговорення і перейти до конкретних дій. Незабаром планується конференція з презентацією інвестиційних проєктів. Сподіваюся, це стане початком плідної співпраці Південної Кореї та України.

Також варто зазначити, що Республіка Корея підтримує Україну і надає нам допомогу. Вони вірять, що наша країна не відступить і залишиться незалежною

– зазначив В’ячеслав Шворак

До речі, пресслужба Волинської обласної ради днями повідомила, що на запрошення національного організатора Григорій Недопад та В’ячеслав Шворак взяли участь у V Молитовному сніданку Прикарпаття: «Незламність. Віра. Стійкість», який відбувся в Івано-Франківську.

Фото зі сторінки В’ячеслава Шворака у Фейсбуці

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Показати коментарі (1)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X