При перейменуванні вулиць мешканці не будуть нести жодних витрат

19.05.2022 13:41

У Ковелі продовжують роботу з перейменування вулиць. У зв’язку з цим у жителів громади виникли питання: яке на них чекає фінансове навантаження, чи потрібно буде перереєстровувати свої особисті документи та документи про власність.

Як пояснила на засіданні топонімічної комісії начальниця відділу містобудування та архітектури виконавчого комітету Людмила Мурай, люди не понесуть жодних витрат, бо це не є зміна місця проживання. Не обов’язково у паспорті ставити одразу відмітку про приписку. Це можна зробити при його заміні, або ж коли настане час вклеїти нове фото тощо, – інформує сьогодні Ковельська міська рада.

Публікація за темою: У Ковельській громаді стартувала дерусифікація: почали з вулиць

Така ж сама ситуація і з документами, що стосуються прав власності на майно. Якщо будуть здійснюватись певні операції з ним, тоді додається рішення про перейменування вулиці.

Водночас для юридичних осіб це означатиме нове місце знаходження, що тягне за собою необхідність унесення відповідних змін до реєстру та установчих документів.

Кошти ж місцевого бюджету – необхідні для встановлення нових аншлагів (адресних табличок).

Топонімічна комісія продовжує визначатись з переліком вулиць, які будуть перейменовані, та вивчає пропозиції щодо нових назв.

Нагадаємо, топонімічну комісію очолює заступниця Ковельського міського голови, лучанка Наталія Маленицька.

Наталія Маленицька – крайня справа

Фото Ковельської міської ради

Поділитися:

Коментарі

  1. А наші місцеві колаборанти нещодавно розпиналися, що на перейменування лише однієї вулиці піде річний місцевий бюджет…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.