Присвоєння ліцею імені першого директора хочуть приурочити до ювілею

19.02.2021 10:40
Галина Сидорук

Як вже повідомляв «Ковель media», з ініціативою присвоїти ліцею №11 ім’я першого директора, педагога, державного, політичного та громадського діяча Бориса Клімчука виступив колектив закладу.

На засіданні профільної постійної комісії Ковельської міської ради директор ліцею Галина Сидорук попросила депутатів підтримати їхнє прагнення. Як вона зазначила, у березні Борису Клімчуку виповнилося б 70 років і саме до цього ювілею вони й хочуть приурочити цю подію, – інформує міськрада.

Втім, ще у 2016 році вчительський та учнівський колективи започаткували чотирирічний проект «Присвоємо школі ім’я Бориса Клімчука». 

Борис Петрович будував нашу школу, будучи на посаді головного інженера. За рік йому вдалось це зробити. З 1982 по 1990 – директор закладу. За цей час він став одним з кращих не лише на Волині, а в Україні. Як вчитель він був неперевершеним. Ми на нього всі рівнялись. Як керівник він умів мотивувати. Сам був дуже успішним, талановитим. Це – державницька людина. Він двічі очолював нашу область, був Повноважним послом в Литві та Азербайджані. Дуже багато зробив для країни та Волині, зокрема. Для нашої школи буде великою честю, коли вона носитиме ім’я такої великої людини, нашого колеги і земляка 

– зазначила Галина Сидорук

Комісія міської ради рекомендувала затвердити проєкт рішення на сесії, яка відбудеться через тиждень.

Вам може бути цікаво
Поділитися:

Коментарі

  1. Ні стида ні совісті , ліцей імені алкаша, невже нема достойних прізвищ. Називати школу іменем людей які довели Україну до зубожіння.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.