Депутати передумали присвоювати ліцею ім’я Бориса Клімчука

26.02.2021 09:02
Борис Клімчук

Учора на пленарному сесійному засіданні Ковельської міської ради депутати без обговорення зняли з порядку денного проєкт рішення про присвоєння ліцею №11 у місті Ковелі імені Бориса Клімчука, першого директора школи.

Нагадаємо, з ініціативою присвоїти ім’я виступив колектив навчального закладу. Автором проєкту є начальник управління освіти виконавчого комітету Віктор Бичковський. На засіданні постійної комісії міської ради з питань освіти, культури, охорони здоров’я, материнства і дитинства, соціального захисту населення, спорту і фізичної культури, в справах сім’ї і молоді та релігії директор ліцею Галина Сидорук попросила депутатів підтримати їхнє прагнення. Комісія, яку очолює педагог Світлана Верчук, рекомендувала затвердити проєкт рішення на сесії. 

На пленарному сесійному засіданні під час формування порядку денного слово попросив голова іншої постійної комісії – з питань дотримання прав людини, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, конфлікту інтересів Андрій Мілінчук.

Пропозиція комісії – зняти з розгляду порядку денного проєкт рішення №9.9. «Про присвоєння закладу загальної середньої освіти ліцей №11 міста Ковеля імені Бориса Клімчука, першого директора школи

– сказав він

Міський голова Ігор Чайка перепитав, чи це пропозиція комісії.

Да

– ствердно відповіла за голову комісії його заступниця Віра Федосюк

Після голосування, коли Ігор Чайка озвучив, що рішення прийнято, хтось з присутніх у сесійній залі громадських активістів вигукнув: «Слава Україні!». Зал йому відповів: «Героям Слава!»

Як відомо, Борис Клімчук двічі очолював Волинську обласну державну адміністрацію (1995-2002, 2010-2014 роки). Під час Революції гідності він вимушений був піти у відставку, написавши 5 лютого 2014 року заяву про звільнення.

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.