Психічно хворому інтернат хотів поновити цивільну дієздатність

17.10.2021 о 12:14 · 1 хв читання

Голобський психоневрологічний інтернат, яким керує Микола Пруд, звернувся до суду з проханням поновити одному із своїх підопічних цивільну дієздатність фізичної особи.

Хворий з червня 2000 року перебуває в інтернаті на повному державному забезпеченні, оскільки страждає на легку розумову відсталість. Рішеннями Ковельського міськрайонного суду його визнано недієздатним внаслідок душевної хвороби, а директора тодішнього ще Голобського дитячого будинку-інтернату призначено опікуном.

Керівництво психоневрологічного інтернату стверджує, що у підопічного спостерігалася позитивна динаміка розумового розвитку, а основний діагноз змінився.

Він засвоїв значний об’єм соціально необхідних вмінь та навичок. Поліпшився його психічний стан, що надало йому здатність усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними

– заявили в інтернаті

Втім, судово-психіатричний експерт надав суду висновок від 01.09.2021 року, що хворий страждає на легку розумову відсталість без поведінкових порушень. Наявний психічний розлад істотно впливає на здатність усвідомлювати значення своїх дій та керувати ними. На даний час у хворого не спостерігається одужання чи значного поліпшення психічного стану.

Ковельський міськрайонний суд в складі головуючого судді та двох присяжних в задоволенні заяви Голобського психоневрологічного інтернату відмовив повністю.

Поділитися:

Пов'язані теми

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

X
X