Районний депутат розповів про «вакханалію» в лікарні

На останній сесії Ковельської районної ради депутат Анатолій Корнійчук розкритикував ситуацію із прийомом у центральну райлікарню жителів району, сказав про відсутність відповіді на свій депутатський запит та «нульову» співпрацю з керівництвом медичного закладу.

Обранець громади нагадав свій депутатський запит, виголошений на сесії у квітні 2020 року, в якому він розповідав, як хвору молоду жительку села Поворськ доставили до Ковельського МТМО машиною швидкої допомоги, тут поміряли температуру і відправили лікуватися додому, бо в медичному закладі – карантин. За його словами, «хвору серед ночі було виписано, по суті виставлено за двері, по причині карантину та у зв’язку з тим, що в неї був негативний результат тесту на вірус». Сесія тоді підтримала цей запит.

Тут же я виголошував запит відносно лікарні, де видворили жительку Поворська. Теж відповіді мені не надійшло. Більше того, сьогодні ми знаємо, яка вакханалія йде з прийомом і лікуванням хворих району, як над ними знущаються: повторно аналізи ці всі, МРТ, КТ і так далі. Це сьогодні жахають людей. П’ять тисяч гривень за сутки треба за лікування на стаціонарі. Якщо раніше до Олега Олеговича (колишній головний лікар Олег Самчук, – ред.) можна було подзвонити, він по зайнятості своїй міг пізніше віддзвонити і перепитати, що хотів депутат, то сьогодні нема ніякого контакту

– заявив Анатолій Корнійчук


Вам може бути цікаво

Ковельські медики виставили за двері хвору жінку

Анатолій Корнійчук: «Не обіцяй, а звітуйся!»

У лікарні хворих на коронавірус – 11, а ОДА каже – 34

На Ковельщині просять встановити знак на дорозі з великою аварійністю

Поділитися:

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.