Результати онлайн-голосування

29.09.2020 11:08

25 вересня, як тільки нам став відомий список офіційно зареєстрованих кандидатів на посаду Ковельського міського голови, ми створили перше опитування, у якому зібрали 2276 голосів.

Після того, як відкинули голоси тих, хто голосував більше одного разу, залишилося лише 413 унікальних голосів. Нікого не звинувачуємо, так як розуміємо, що хтось міг навмисне «накрутити» голоси певним кандидатам.

Просимо ставитися до результатів опитування на нашому сайті із розумінням, так як голосувати могли усі, а не лише жителі Ковельської ОТГ або лише повнолітні.

Також значна частина виборців літнього віку рідше користується Інтернетом, а це додає похибку в підсумку онлайн-голосування. Наше опитування ніяким чином не повинно впливати на вашу думку при голосуванні за кандидата на виборах 25 жовтня.

Ми розуміли, що проблеми будуть, бо створити повністю захищене та водночас відкрите для всіх опитування неможливо без особистих «кабінетів» користувачів із входом по паролю, щоб ніхто не зміг проголосувати за іншого.

Результати онлайн-голосування:

Ігор Верчук26 голосів
Олександр Геч49 голосів
Олег Кіндер21 голос
Анатолій Корець32 голоси
Сергій Кошарук29 голосів
Володимир Пархонюк18 голосів
Ігор Пініс9 голосів
Юрій Поліщук23 голоси
Ігор Семенюк15 голосів
Микола Силюк4 голоси
Іван Смітюх26 голосів
Олександра Ткачук19 голосів
Іван Тусь28 голосів
Олег Уніга44 голоси
Ігор Чайка70 голосів

Наша мета в тому, щоб побачити динаміку вподобань кандидатів виборцями протягом місяця до голосування.

Надалі плануємо проводити опитування. Наступною платформою для проведення голосування стане сервіс Google Форми. Ви також можете пропонувати свої варіанти платформ для проведення опитування.

Як ми відкинули голоси тих, хто проголосував більше одного разу?

Після голосування інформація про обраного кандидата, браузер виборця та його IP-адреса записувалися у нашу базу даних, але так як при голосуванні система враховувала лише IP-адресу, змінивши її, виборець міг проголосувати ще раз і так безліч разів.

Тому після завершення голосування ми автоматично відкинули усі повторні голоси з однакових браузерів. У світі ІТ це називається «Цифровий відбиток пристрою». Це стандартна інформація про конфігурації браузера, яка вже давно збирається сервісами аналітики, щоб відрізняти реальний трафік від шахрайського.

Поділитися:

Коментарі

  1. Ну побачимо що покажуть наступні ваші опитування, цікаво чи втримає Чайка лідерство, бо перед виборами багато чого може змінитися. За Геча не думав що буде така підтримка, думав тільки в його опитуванні він може набрати голоси. У всіх інших в принципі очікувані результати. Хіба Пініс міг трохи більше голосів набрати. Ну і надалі радив би вам зробити живі опитування в центрі міста, щоб було більш об’єктивно!

 1. хто б сумнівався в результатах. Все ж проплачено. За Чайку олігархи навіть тут проплатили. а нормальні люди і не голосували. бо знали шо то все туфта

  1. Нам ніхто не платив, ми незалежне інтернет-видання! Прочитайте уважно статтю будь ласка.

 2. В статті ми описали чому цифри були такими великими, прочитайте будь ласка уважно статтю.

 3. З вашої ІР адреси якраз і було накручено не мало голосів, тому кому як не вам писати, що ми вмішуємося в результати опитування. Ми якраз таки автоматично відкинули усі дублі голосів з одного пристрою. Скоро плануємо провести опитування на платформі Google Forms а також опитати ковельчан на відео. Тому, радимо стежити за нами й надалі. Нам немає сенсу змінювати голоси в чиюсь користь, так як ми незалежне інтернет-видання. За нами ніхто не стоїть, ми не заангажовані.

 4. Я дивився скріни, що за Чайку голосували іногородні, навіть за кордону!!!

  1. Там де ви це дивилися, це було не наше голосування. У нас не писало звідки людина голосувала.

 5. З такими розкладами голосів корінному ковельчанину можна погодитись. Ось тільки не зрозуміло, звідки взялось стільки голосів у виборчих комісій за Унігу, якого ніхто не бачив і не знає. Ні за що не повірю, що так інтенсивно голосували за кота в мішку з (штучними) зубами януковича.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *