Рятувальники та клоун розповіли дітям, як діяти під час пожежі та повітряної тривоги

07.10.2022 16:25

Сьогодні, 7 жовтня, в закладі дошкільної освіти №11 у Ковелі працівники ДСНС району взяли участь в заході в рамках «Дня цивільного захисту».

Зокрема, було проведено практичне відпрацювання дій за сигналом «Повітряна тривога!» та роз’яснено присутнім як діяти під час пожежі, – повідомляє Ковельське районне управління ГУ ДСНС України у Волинській області.

Рятувальники розповіли дошкільнятам основні правила безпечної поведінки під час прямування до укриття, про дії під час виявлення вибухонебезпечних та підозрілих предметів та основні правила безпеки.

Для того, щоб діткам була зрозуміліша небезпека відкритого вогню, було розіграно тематичну сценку за участі клоуна, який нехтує правилами, грається з вогнем та наражається на небезпеку.

Для ліквідації умовної пожежі працівникам закладу було продемонстровано як користуватись вогнегасником і запропоновано самим спробувати загасити загорання.

Діти з цікавістю спостерігали за можливостями    пожежно – рятувальної  техніки, її пристроями та обладнанням, спорядженням та бойовим одягом рятувальників, вдалося навіть приміряти на  собі певні елементи одягу пожежника.

Мета заходу – вчергове практично навчити дітей впевнено почуватися у будь-яких надзвичайних ситуаціях, навчити основним правилам безпечної життєдіяльності та познайомити дошкільнят із професією рятувальника.

Організатори заходу підкреслили, що проведення таких практично-пізнавальних заходів дозволяє поглибити свої знання з питань безпеки життєдіяльності, зацікавити дітей, та сприяє їх розвитку.

Фото Ковельського районного управління ГУ ДСНС України у Волинській області

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *