Секретар міськради проігнорувала пропозицію щодо дітей загиблих героїв

30.07.2021 15:18
Оксана Багнова

Учора, 29 липня, на сесії Ковельської міської ради депутат від партії «Сила і честь» Микола Печенюк запропонував щороку надавати одноразову грошову допомогу не лише Почесним громадянам міста, а й дітям загиблих героїв АТО, яким це звання присвоєно посмертно. Платити до повноліття, – наголосив обранець громади.

Нагадаємо, згідно нещодавно оновленого Положення про Почесного громадянина міста Ковеля, така особа за життя щороку отримує одноразову допомогу в сумі 12 тисяч гривень.

Замість того, щоб поставити пропозицію депутата на голосування, як того вимагає регламент органу місцевого самоврядування, головуюча на сесії секретар міської ради Оксана Багнова дорікнула Миколі Печенюку, що він сам голосував за вищевказане положення.

Ну то й що? Давайте виправимо його. Є пропозиція, щоб загиблим, хто має дітей, щоб дітям до повноліття виплачували щороку таку саму допомогу, або навіть і більшу, чим пану Бойку, Семенюку і всім остальним. Їм платять, а дітям до 18 років треба більшу платити, тому що вони втратили батьків

– наполягав Микола Печенюк

Оксана Багнова сказала, що це питання треба «підняти», коли вноситимуть зміни, але до чого саме зміни – не уточнила.

Я вам вніс пропозицію. Ви є влада. Ви повинні до нас прислуховуватися, взяти ручку і записати. А то я вам пишу, а головою в стіну б’ємося. Зробіть це доповнення зараз і тоді голосуйте

– закликав Микола Печенюк

Однак секретар міської ради пропозицію депутата територіальної громади проігнорувала.

Поділитися:

Коментарі

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *